אודות המשרד

משרד עורכי דין עמית כהן,  משלב בניסיונו מספר תחומי משפט, דיני תעבורה - דיני הנזיקין - החוזי והמשפטי, בליטיגציה (התדיינות משפטית) מסחרית ואזרחית. המשרד מעניק ליווי שוטף לכלל פעילות הלקוח, על כל הבטיה, כאשר על לקוחות המשרד נמנות חברות בתחום הנדל"ן, בתחום הייבוא, בתחום המזון, בתחום שינוע רכבים ועוד.

ניסיונו של עו"ד, מאפשר ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר בשילוב ליטיגציה משפטית הכוללת, הגנה בכתבי אישום בתחום דיני התעבורה, תביעות בגין ליקויי בניה, נזקי גוף ורכוש, תאונות דרכים, תביעות לשון הרע.

ככלל, המשרד מייצג חברות מסחריות, ולקוחות פרטיים ודוגל במימוש זכויותיהם מקסימאלי עבור לקוחותינו. לשם כך, המשרד פועל בשיתוף פעולה מלא עם מיטב המומחים ומגייס את מיטב ניסיונו במימוש זכויות ללקוחות המשרד.


בנוסף, משרדנו מתמחה בעסקאות מקרקעין מיד ראשונה ו/או שניה, תביעות לפינוי מושכר, חוזי שכירות. המשרד מאופיין בדגש על איכות השרות, מקצועיותו, יסודיותו ואמינותו, במגוון הרחב של השירותים המוענקים, וכן בקשר האישי הנוצר עם הלקוח ובזמינות כלפיו.

עבודת המשרד מתאפיינת ביסודיות, אמינות, מקצועיות, וחשיבה דינאמית ויצירתית במגוון הרחב של השירותים המוענקים, וכן בקשר האישי הנוצר עם הלקוח ובזמינות כלפיו תוך שימת דגש על שירות. משרדנו שם לנגד עיניו את הלקוחות ואיכות השירות. המשרד מעניק ללקוחות פרטיים, עסקיים וחברות כאחד, יחס אישי ועדכון שוטף בניהול התיק. הטיפול המשפטי נעשה יחד עם הלקוח, תוך כדי הבנת צרכיו ורצונותיו עד לתוצאה הרצויה.